Ankraj Elemanları | Neksan Mekanik | Mermer Granit Cephe Kaplama Bağlantı Elemanları

Menu

Kalite

Kalite Politikamız


 Ürün ve üretim süreçlerine uyguladığımız etkin ve verimli yöntemler, sürekli iyileştirme yaklaşımı ve kullandığımız ileri teknoloji ile sektörümüzde kalite önderliğine erişmek; imaj ve başarımızı dünya pazarlarında da sürekli kılmaktır.

Müşteri Odaklılık: Zamanında, rekabet edebilen ürünler ve çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırıcı çalışmalar yapıp, bunların sonuçlarını ölçerek, mutlak müşteri memnuniyeti ve bağımlılığını kazanacağız. 

Sistematik Yönetim: Faaliyetlerimizin başarısı için "ISO 9001:2008" uluslararası standart güvencesi ile diğer yasal sorumluluklarımızı temel referans almaktayız.

İnsan Kaynaklarımız: Katılımcı, yaratıcı, takım ruhuna sahip ve mutlu çalışanlar olarak, müşterilerimizin tüm taleplerine yeterli olacak bilgi, tecrübe ve kapasitelerimizi sürekli eğitim ve pratiklerle geliştireceğiz.

Sürekli İyileştirme: "TASARRUF ve VERİMLİLİK" bilinciyle zaman maliyet ve kaynak israfını önleyecek; üm uzman çalışanlarımız ve seçkin tedarikçilerimizin yaygın katılımıyla sürekli iyileşme ve katkı sağlayacağız.

Çevre Koruma Bilinci: Doğal çevremizi, en uygun malzeme ve teknolojiyi kullanarak,ona zarar verebilecek her türlü etkiden koruyacağız.


2014 © Tüm hakları saklıdır.


SERTİFİKALARIMIZ

İletişim Bilgileri


Neksan Mekanik Mermer, Granit, Doğal Taş, Tuğla Cephe Kaplama Bağlantı Elemanları

 

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:11 NEVŞEHİR / TÜRKİYE
Telefon: +90 850 259 25 50 - +90 384 242 90 26 - +90 384 242 90 27
Faks: +90 384 242 90 28
E-Posta: info@neksanmekanik.com