Ankraj Elemanları | Neksan Mekanik | Mermer Granit Cephe Kaplama Bağlantı Elemanları

Menu

Gizlilik ve Güvenlik

Neksan Mekanik Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

 

Neksan Mekanik, kullanıcıların www.neksanmekanik.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

 

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Neksan Mekanik, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

 

Neksan Mekanik, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir. 

 

Neksan Mekanik, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.Neksan Mekanik'in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.neksanmekanik.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Neksan Mekanik'in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.  

 

Neksan Mekanik, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.neksanmekanik.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.Neksan Mekanik'in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.neksanmekanik.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.


2014 © Tüm hakları saklıdır.


SERTİFİKALARIMIZ

İletişim Bilgileri


Neksan Mekanik Mermer, Granit, Doğal Taş, Tuğla Cephe Kaplama Bağlantı Elemanları

 

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No:11 NEVŞEHİR / TÜRKİYE
Telefon: +90 850 259 25 50 - +90 384 242 90 26 - +90 384 242 90 27

Gsm: +90 537 978 78 74
Faks: +90 384 242 90 28
E-Posta: info@neksanmekanik.com